Zmiany godzin pracy MOPS - sierpień 2018

Szanowni Państwo!

         Informujemy, że ze względu na utrzymującą się falę upałów oraz w związku z prognozami na dalsze ich utrzymywanie się, Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Jeleniej Górze Zarządzeniem nr 9/2018 z dnia 31 lipca 2018 r. podjął decyzję o skróceniu czasu pracy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Jeleniej Górze od dnia 1 sierpnia 2018 r. do odwołania.

         Od dnia 1 sierpnia 2018 r. Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Jeleniej Górze będzie przyjmował petentów w godzinach od 7:30 do 14:30.

         Zwracamy się do osób, które w najbliższych dniach planowały wizytę w Ośrodku celem załatwienia spraw urzędowych o uwzględnienie powyższych informacji.

         O przywróceniu zwykłych godzin pracy będziemy informować na bieżąco.

Za powstałe nieudogodnienia serdecznie przepraszamy!

Dnia 19 grudnia 2017 r. została zorganizowana uroczysta kolacja wigilijna „Opłatek Maltański”.

Dnia 19 grudnia 2017 r. w pałacu w Staniszowie została zorganizowana uroczysta kolacja wigilijna „Opłatek Maltański”. Spotkanie zostało zainicjowane przez Suwerenny Rycerski Zakon Szpitalników Świętego Jana Jerozolimskiego zwany Rodyjskim i Maltańskim w ramach ogólnopolskiej akcji charytatywnej pod patronatem honorowym JE ks. Kardynała Franciszka Macharskiego, JE ks. Kardynała Stanisława Dziwisza oraz JE ks. Kardynała Kazimierza Nycza.

Czytaj więcej...

SPRAWOZDANIE Z REALIZACJI PROJEKTU SOCJALNEGO - Integracyjna zabawa mikołajkowa dla dzieci niepełnosprawnych oraz dzieci ze środowisk zagrożonych wykluczeniem społecznym

SPRAWOZDANIE Z REALIZACJI PROJEKTU SOCJALNEGO

                                                          

Integracyjna zabawa mikołajkowa dla dzieci niepełnosprawnych

oraz dzieci ze środowisk zagrożonych wykluczeniem społecznym

„MIKOŁAJ DZIECIOM”

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Jeleniej Górze w dniu 02.12.2017r. zrealizował projekt socjalny pt: „Integracyjna zabawa mikołajkowa dla dzieci niepełnosprawnych oraz dzieci ze środowisk zagrożonych wykluczeniem społecznym ”MIKOŁAJ DZIECIOM”, który skierowany został do 80 dzieci w wieku od 4 do 12 lat.

SPRAWOZDANIE Z REALIZACJI PROJEKTU SOCJALNEGO - Sprawozdanie.pdf

Justyna Bilińska – koordynator główny

Ewa Olk - koordynator zadaniowy

Marta Mandelt – koordynator zadaniowy

REKRUTACJA DO PROJEKTU „POSTAW NA SIEBIE II”

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Jeleniej Górze w ramach projektu konkursowego „Postaw na siebie II” planuje w latach 2017-2018 wsparcie dla swoich 165 klientów. Na jego realizację ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego pozyskano kwotę 1.249.500 zł.

Czytaj więcej...

DMC Firewall is a Joomla Security extension!