MOPS w Jeleniej Górze zaprasza do składania ofert dotyczących realizacji usługi polegającej na przeprowadzeniu cyklu superwizji pracy socjalnej w formie grupowej

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Jeleniej Górze zaprasza do składania ofert dotyczących realizacji usługi polegającej na przeprowadzeniu cyklu superwizji pracy socjalnej w formie grupowej dla pracowników socjalnych pracujących w terenie z rodzinami dysfunkcyjnymi i zagrożonymi wykluczeniem społecznym.

Więcej informacjiw załączniku do pobrania.

Czytaj więcej...

Podsumowanie projektu „ Opłatek Maltański” 2018

Podsumowanie projektu „ Opłatek Maltański” 2018

Dnia 18 grudnia 2018 r. w pałacu w Staniszowie została zorganizowana uroczysta kolacja wigilijna „Opłatek Maltański”. Spotkanie zostało zainicjowane przez Suwerenny Rycerski Zakon Szpitalników Świętego Jana Jerozolimskiego zwany Rodyjskim i Maltańskim w ramach ogólnopolskiej akcji charytatywnej pod patronatem honorowym JE ks. Kardynała Franciszka Macharskiego, JE ks. Kardynała Stanisława Dziwisza oraz JE ks. Kardynała Kazimierza Nycza.

Czytaj więcej...

Przyjmowanie wniosków w Dziale Świadczeń Rodzinnych

Informujemy, że w dziale Świadczeń Rodzinnych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Jeleniej Górze nadal można składać wnioski na świadczenia rodzinne, świadczenia wychowawcze, świadczenia z funduszu alimentacyjnego na okres zasiłkowy 2018/2019. Przypominamy, że wnioski można składać drogą elektroniczną od 01 lipca 2018 r. oraz
od 01 sierpnia 2018 r. bezpośrednio u pracowników Działu Świadczeń Rodzinnych w pokoju nr 18 w godzinach od 08.00 do 15.00.

Our website is protected by DMC Firewall!