„Mikołaj Dzieciom” dla dzieci ze środowisk objętych wsparciem Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Jeleniej Górze

W dniu 01.12.2018r. odbyła się zabawa mikołajkowa „Mikołaj Dzieciom” dla dzieci ze środowisk objętych wsparciem Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Jeleniej Górze.

            Zabawa była skierowana do 50 dzieci w grupie wiekowej od 6 do 12 lat, odbyła się
w Sali Młodzieżowego Domu Kultury przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie 12. Dzieci zostały obdarowane obfitymi paczkami, w których skład wchodziły: słodycze, owoce, przybory szkolne, zabawka, ręcznik, gadżety od sponsorów oraz talon podarunkowy do sklepu z artykułami i odzieżą dziecięcą. Zabawa mikołajkowa, przekroczyła oczekiwania samych organizatorów i wypadła fantastycznie, czego dowodem jest radość i szczęście małych podopiecznych z otrzymanych paczek i nagród rzeczowych. Niech uśmiech dzieci będzie wyrazem wdzięczności za okazaną pomoc.

            Dziękujemy za wsparcie finansowe inicjatywy Prezydentowi Miasta Jeleniej Góry. Dziękujemy również Panu Maciejowi Cytarzyńskiemu Dyrektorowi Młodzieżowego Domu Kultury za nieodpłatne użyczenie sali zabaw oraz profesjonalne prowadzenie gier i konkursów w trakcie trwania zabawy mikołajkowej. W zabawę aktywnie włączył się Pan Andrzej Marchowski Naczelnik Wydziału Spraw Społecznych, Zdrowia i Organizacji Pozarządowych, który wcielił się w rolę Świętego Mikołaja, za co serdecznie dziękujemy. Podziękowania należą się również sponsorom: Simet S.A., Jelenia Plast sp. z o. o., Galeria Nowy Rynek, Galeria Sudecka, Hurtownia Owocowo-Warzywna „Jelfrut”, Cukiernia „Bristolka”, Piekarnia „Rumin”, Hotel Gołębiewski w Karpaczu, PZU, Termy Cieplickie, Auchan.

DSC 7000

DSC 7009

DSC 7021

DSC 7169

DSC 7375

Our website is protected by DMC Firewall!