Miejski Ośrodek Pomocy społecznej w Jeleniej Górze składaja podziękowania dla wszystkich instytucji publicznych i osób prywatnych, które dotychczas okazały wsparcie i zaangażowanie w przebieg Projektu socjalnego „Olivier, na zdrowie!”

Miejski Ośrodek Pomocy społecznej w Jeleniej Górze, a także Państwo Natalia i Hubert Kisiel składają ogromne podziękowania dla wszystkich instytucji publicznych, a także osób prywatnych, które dotychczas okazały wsparcie i zaangażowanie w przebieg Projektu socjalnego „Olivier, na zdrowie!”, który od stycznia br. realizowany jest przez tut. Ośrodek.

hands

W sposób szczególny chcielibyśmy podziękować:

Fundacji Siepomaga.pl

Jeleniogórskiej rozgłośni radiowej „Muzyczne Radio”

Portalowi internetowemu Jelonka.com

Dolnośląskiemu Wojewódzkiemu Urzędowi Pracy w Jeleniej Górze

Hurtowni Chemicznej JAG w Jeleniej Górze

A także wszystkim anonimowym darczyńcom.

Projekt „Olivier, na zdrowie!” powstał z myślą o pewnym, małym wyjątkowym chłopcu, który pokazał całemu światu, jak bardzo pragnie żyć. Olivierek urodził się przedwcześnie w dniu 26.10.2016r. Ważył 510 gram, czyli prawie siedmiokrotnie mniej niż wynosi przeciętna waga urodzeniowa noworodka. Mieścił się na dłoni dorosłego człowieka. Walczył o życie jak prawdziwy rycerz, a jego walka trwa do dziś, bowiem na skutek przedwczesnych narodzin, chłopczyk doznał dziecięcego porażenia mózgowego i innych współtowarzyszących wad rozwojowych.

Swoją odwagę mały Olivierek odziedziczył po równie odważnych rodzicach, którzy niejednokrotnie udowadniali, że miłość rodzicielska nie zna granic. Mama Natalia na co dzień nie skarży się, tylko bierze sprawy w swoje ręce i wykorzystuje wszystkie możliwości, by zagwarantować dziecku najlepszą rehabilitację i leczenie. Tato Hubert dba o budżet domowy i pracuje, aby utrzymać żonę i synka. Niestety leczenie i rehabilitacja Olivierka są bardzo kosztowne i przekraczają możliwości finansowe rodziny.

W ramach realizacji Projektu „Olivier, na zdrowie!” udało się zebrać w miesiącu czerwcu br. poprzez portal internetowy Siepomaga.pl kwotę 24.000 zł, którą Państwo Natalia i Hubert przeznaczą na zakup specjalistycznego wózka i kamizelki dla syna. Nie ma takiej skali, która byłaby w stanie zmierzyć poziom radości rodziców i nie ma takich słów, które wyraziłyby ich wdzięczność. Jeszcze raz dziękujemy.

,, Człowiek jest wielki nie przez to ,

co posiada, lecz przez to kim jest,

nie przez to, co ma, lecz przez to,

czym dzieli się z innymi.”

Jan Paweł II

DMC Firewall is a Joomla Security extension!